3.4/598 Puan

Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü

Ürün Kodu: 9700775

Çörek otu yağı özellikle son dönemlerde alternatif tıp meraklılarının göz bebeği olan yağlardan birisidir. Çörek otunun ve yağının vücuda, tabiri yerindeyse tepeden tırnağa her şeye iyi geldiği bilinmektedir. Mucizevi etkilere sahip olan çörek atı yağı, Farmasi ürün geliştirme ekipleri tarafından da keşfedilen ve faydası kullanıcılara ulaştırılmaya çalışılan bir üründür. Markanın çörek otu ve yağının faydasını saç bakım ürünleri ile cilt bakım ürünleri içerisinde kullanıcılarına sunduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bunun yanı sıra besin takviyesi grubu ürünleri arasında yer verdiği Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü ile de oldukça faydalı olduğunu belirtebiliriz. Eğer siz de birçok sağlık sorununun dermanı olarak bilinen çörek otu yağı mucizesinden yararlanmak isterseniz, Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü mutlaka denenmelidir.

Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü Özellikleri Nelerdir?

Çörek otu yağı vücuda girdiğinde mide bulantılarını kesen, kalbi koruyan, kanserli hücreler karşı savaşan, sinüzite iyi gelen, saçtan tutun sinir sistemine kadar her bir hücreye ulaşan etkiye sahiptir. Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü tek bir kutu içerisinde toplam 30 adet kapsülden oluşmaktadır. Özel licaps teknolojisine sahip olan bu ürün için oksidasyonu önleyen bir patente sahip olduğu gururla söylenebilir. Kapsülün oluşumunda Tokoferolce zengin ekstrakt özellikli antioksidan, çörek otu tohumunun yağı, su ve balık jelatini kapsülü yer almaktadır.

Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü takviye edici gıda ürünleri sınıfında yer alan bir ürün olduğu için normal beslenme yerine geçmemektedir. Kullanıcılar normal beslenmelerine devam ederken bu ürünü ek gıda takviyesi olarak alabilir. Ürünler kesinlikle ilaç değildir ve ilaç yerine kullanılmaz. Bu sebeple bir hastalığın tedavisi için tüketiliyor olması doğru görülmez. Ancak Farmasi markasının diğer tüm ürünlerinde de olduğu gibi ilaç kalitesine yakın etkiye sahip oldukları belirtilebilir.

Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü İçin Kullanım Önerisi

Ürünü kullanacak kişilerin 11 yaş ve üzeri olmaları önerilmektedir. Alanında bilgili ürün danışmanlarının yönlendirmelerine göre Farmasi Çörek Otu Yağı Kapsülü takviye edici gıda olarak gün içerisinde 1 defa 1 kapsül olarak alınmalıdır. Eğer ürünü doktor tavsiyesi ile kullanacaksanız doktorunuzun yönlendirmesini dikkate almanız önerilir. Farklı ilaçlar ya da besin takviyeleri kullanan kişilerde mutlaka doktoruna danışarak ürün kullanımına yönelmelidir.

Satın Al