4.4/512 Puan

Farmasi Cheslovakia Edp 80 Ml Kadın Parfümü

Ürün Kodu : 1107317

Parfümlerin kalıcılığının ve kokusunun kişilerde oluşturdukları duyguların kişiden kişiye göre farklılıklar gösterdikleri bilinmektedir. İnsanlara bu nedenle birbirlerine hediye alırken, karşınızdaki kişiyi çok tanımıyor iseniz parfüm almamaları tavsiye ediliyor olsa da bazı parfümlerin adeta evrensel oldukları, beğenilme oranlarının çok yüksek oldukları da unutulmamalıdır. Bahsedilen, kokusu yapılan araştırmalarda da beğeni rekorları kıran, kutusu ve şişe tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken parfümlerden birisi de Farmasi Cheslovakia Edp 80 Ml Kadın Parfümü olarak bilinmektedir. Farmasi firma olarak satışa sunacağı ürünlerin geliştirilmesi aşamasında öncelik olarak insanların beklentilerini dikkate almaktadır. Beklentileri uzun bir pazar ve saha araştırması ile listelemekte ve sonrasında ürün geliştirme aşamalarına yön vermektedirler.

Farmasi Cheslovakia Edp 80 Ml Kadın Parfümü bahsettiğimiz üzere kokusu denenmeden, kutu ve şişe tasarımı ile dahi kadınların dikkatlerini üzerine çekmektedir. Her ne kadar kokusunun kalitesi ve kalıcılığı bir parfümün seçilebilirliğini etkiliyor olsa da piyasada bu kadar çeşit varken insanların ilgisini çekebilen şirin bir şişe tasarımı da önemsenmektedir. Feminen tasarımı ile farklı bir duruşa sahip olan şişe geçtiğimiz aylarda müşteriler baz alınarak yapılan araştırmalar sonucunda elde edilmiştir. Farmasi parfümleri noktasında piyasada yer alan muadil ürünler ile fiyat / performans kıyaslaması yapıldığında pek çok noktadan avantajlı sonuçlar vermektedir. Firmanın helal ürün sertifikasına sahip olması, ürün geliştirme aşamasında kesinlikle hayvanları kobay olarak kullanmıyor olması dahil dini ve kişisel inançlar noktasında titiz olan kadınlar tarafından da tercih edilmesini sağlamaktadır.

Farmasi Cheslovakia Edp 80 Ml Kadın Parfümü Özellikleri

Doğanın eşsiz güzellikleri arasında sıralayabileceğimiz çiçeklerin ve meyvelerin kokusu kadın – erkek fark etmeksizin şüphesiz herkesi büyülemektedir. Özellikle metropol yaşantısında, betonların ortasında insanların bu kokulara olan özleminin büyüklüğü bir hayli fazladır. Bu özlem hissinin giderilmesi ve insanlarda hoş bir intiba uyandırılması adına Farmasi Cheslovakia Edp 80 Ml Kadın Parfümü tercih edilebilir. Orkide ve Vanilya ile başlayan güzel notaların Ananas ve Şakayık ile ilerletilmesinin ardından Çarkıfelek Çiçeği ile sonlandırılması ve bu kokunun kalıcılığının bir hayli yüksek olması, uygun fiyat avantajıyla mutlaka denenmesi gereken gerçekler arasında yer almaktadır.

Satın Al