4.8/54 Puan

Farmasi Chase me EDP Kadın Parfümü

Ürün Kodu: 1107369

Etkileyici olmak, kendisini seksi hissetmek ve bunları tutku ile birleştirmek kadınların geçmişten günümüze çabaladıkları unsurlar arasında yer almaktadır. Makyaj, saçların kesimi ve giyim tarzı ile bunları bütünleştirmek için ciddi çaba harcarlar. Elbette bütünlüğü sağlamak için tercih edilen parfüm kokusu da önemlidir. Farmasi kadınların bu çabalarının farkında olduğundan, ciddi pazar araştırmaları yaparak genele hitap edecek kadın parfümleri geliştirmeye devam ediyor. Son günlerde kadın parfümü tercihi noktasında adeta kartların yeniden dağıtılmasına neden olacak Farmasi Chase me EDP Kadın Parfümü ile de sektörde gerçekten iddialı olduğunu net bir şekilde ortaya koymuştur. Makyaj ürünlerinde olduğu gibi parfüm çeşitlerinde de marka bilinirliğinin seçim kriterlerinde önemli olduğunu biliyoruz. Fakat bu tabuyu yıkacak ürün çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulacaktır.

Chase Me serisinde tutkuların peşinde sloganı ile tanıtımı yapılan ve dikkat çekici şişesiyle dahi ilgi uyandıracak Farmasi Chase me EDP Kadın Parfümü 50 ml gramajı ile satışa sunulacaktır. Tutku ve aşk ikilisinin doruklarda hissedildiği, zamanın geçmesinin istenmediği anlar vardır. İşte bu anları daha sık yaşamanıza neden olabilecek bir kokudan bahsediyoruz. İçeriğindeki nüanslar ile karşı konulmaz bir etki oluşturan ve bu sayede ilgiyi üzerinizde toplayacak olan koku adeta arzularının peşinde koşuyor olan kadınlar için geliştirilmiştir. Kırmızı şişesinin kristal parlaklığına sahip olması ürünü uzaktan gördüğünüzde dahi kokusunu hayal ediyor olmanızı sağlayacaktır. Ürünü denediğinizde ise çevrenizdekilerden çok daha önce siz teninizdeki büyüleyici dokunuşa hazır olmalısınız.

Farmasi Chase me EDP Kadın Parfümü Özellikleri

Bir parfüm kokusunun teninizde uyandıracağı hissin kelimelere dökülerek anlatılması elbette çok zordur. Fakat firmanın Farmasi Chase me EDP Kadın Parfümü için dahil geliştirdiği tüm parfümlerde alt nota, orta ve üst nota olarak içerik bilgisi veriyor olması bu işi biraz olsun kolaylaştırmaktadır. Ürünün alt notalarında paçuli, vanilya ve sandal ağacı yer almaktadır. Orta notalarda; pembe gül esansı ile portakal çiçeği esansı yer alırken üst notalarda ahududu, yasemin ve mandalina ürünlerinin eşsiz güzelliklerine yer verilmiştir.

Satın Al