2.7/53 Puan

ÇAY AĞACI YAĞI

Çay ağacı Avusturalya’ da yetişen ve boyu iki metreyi bulan, yaprakları geniş olan bir ağacın bitkisidir. Bu ülkede yaşayan insanların çok eskiden başlayıp, günümüze kadar kullandıkları çay ağacı yaprakları zengin sıvı yağ içermektedir. Çay ağacı yağı, çeşitli hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta oluşan yaraların, kanayan dişlerin ve bağırsaklarda meydana gelen farklı rahatsızlıkların giderilmesinde önemli bir rol oynayan çay ağacı bitkisi, doğal ilaç olarak nitelenmektedir. Ayrıca, gündelik yaşamda kullanılabilirliği oldukça basit ve zahmetsiz olup bu bitki, aynı zamanda iyileştirici özelliğe sahiptir.

Yaşadığımız son 15 yıl içerisinde adından sıkça bahsettirmekle beraber, doğanın insanları vermiş olduğu bitkisel çözümlerin de başında yer almaktadır. Çay ağacı bitkisinin ön plana çıkmasının ana sebebi ise, yapılan araştırmaların sonucunda, eski zaman dilimlerinden beri kullanılması, soğuk algınlığı rahatsızlığı başta olmak üzere, çeşitli enfeksiyon hastalıklarına iyi geldiğinin kanıtlanmasıdır. Pek çok faydası olan bu bitki, farmasi çay ağacı yüz kremi ürününde bulunmaktadır. Kremin içeriğinde bulunmas sayesinde, söz konusu bitkinin tüm faydaları insan cildine ulaştırılmaktadır.

Farmasi çay ağacı yüz kremi zengin bir bitkisel içeriğe sahiptir. Bu nedenle, kimyasal bir yan etkisi bulunmamakta ve insan sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Söz konusu kremin faydalarına devam edersek, ciltlerde oluşan çıbanların tedavisinde de kullanılır. Fakat dikkat edilmesi gereken konu, çıbanın büyümesine ve olgunlaşmasına izin vermeden uygulanmasıdır. Sürmüş olduğunuz çay ağacı kremi, çıban oluşumunu da engellemektedir. Böcek ve sinek sokmalarının bıraktığı izler de, yine Farmasi çay ağacı yağı yüz kremi ürünü ile tedavi edilmektedir. Bir damla yağı, sineğin veya böceğin soktuğu bölgeye dökmeniz halinde, söz konusu bölgede oluşan bakteriler yok olacaktır. Antiseptik özelliği sayesinde sokulma nedeni ile oluşan kızarıklık da ortadan kalkacaktır.

KREMİN FAYDALARI

Bayanlar tarafından yapılan cilt bakımları gündelik yaşamın önemli bir parçası olarak değerlendirilmektedir. Söz konusu kremin ilk faydası, akşam ve sabah düzenli bir şekilde kullanıldığı taktirde, sivilce oluşumunu engellediği gibi, oluşmuş olan sivilcelerin yaratmış olduğu izlerin tedavisine de iyi gelmektedir. Rutin cilt bakımında kullanılan bu krem, içerdiği çay ağacı yağı sayesinde, cildinizin nem dengesini ayarlamakta ve iz, siyah nokta gibi istenmeyen sorunları ortadan kaldırmaktadır. Dudak kenarlarında veya Genital organ yüzeyinde bulunan virüslerin meydana getirmiş olduğu uçukların tedavisinde iyileştirici çözümler üretmektedir. Ayrıca, sabah akşam temizlenmiş cilde, fazla boca etmeden, ince ve az miktarda kullanılan çağ ağacı yüz kremi, içerdiği antiseptik özelliği sayesinde, virüslü bölgeyi iyileştirecek ve oluşan lekeleri temizleyecektir.

Düzenli kullanımlarda etkisini gösteren Farmasi çay ağacı yağı yüz kremi, cildinizin ilk günkü parlaklığına ve saydamlığına dönüşmesini de sağlamaktadır. Ayrıca, kozmetik dünyasının önde gelen firması olan farmasi, çay ağacı kremi kendi güvencesi altında satışa sunmuştur. Gerekli bakanlıklardan izin alındıktan sonra pazarlama işlemlerine başlanmıştır. Ayrıca bu ürünü kullanmadan önce, cildinizi yıkamanız oldukça önemlidir. Gün boyunca dışardan cildinize temas eden bakterilerden arındırdıktan sonra, az miktarda elinize aldığınız çay ağacı bitkisini yüzüne dairesel hareketler ile sürebilirsiniz. Herhangi bir kaşıntı veya sizi rahatsız edici bir his uyandırmayan Farmasi yüz kremi, tıp dünyasının önde gelen doktorları tarafından da tavsiye edilmektedir. Özellikle de erkeklerde çok sık görünen ayak mantarı rahatsızlığına da iyi gelen bu krem, banyo suyuna da sıkılmaktadır. Mentolü andıran kokusu ile hem bronzlaşmanızı hem de vücudunuzun bakterilere karşı daha dirençli olmasını sağlayacaktır. Cilt bakımınızı sağlıklı bir şekilde tamamlamak için Farmasi yüz kremi ürününü rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürün Kodu: 1104077

Satın Al