3.8/54 Puan

Özellikle hassas ve normal çitler için tasarlanmakla beraber,  zenginleştirilmiş farmasi çay ağacı temizleme toniği içeriğinde süt bulundurmaktadır. Cildinizde ve yüzünüzde bulunan gözeneklerin açılmasını sağlayan bu ürün, ayrıca kirli yüzeylerin temizlenmesini de sağlamaktadır. Ayrıca yine bu ürün sayesinde, cildinizin kalıntı ve kirleri temizlenir. Doğal içeriği sayesinde, insan sağlığına herhangi bir zarar vermediği gibi, birçok cilt sorununa da iyi gelmektedir. Örneğin, cildiniz de oluşmuş olan sivilce ve siyah noktaların temizlenmesini sağlayan bu ürün, yüz cildinizde oluşmuş olan kırışıklıkları düzeltmeye yardımcı olur. Gözeneklerin sıkılaşması ve cildinizin ilk günkü gibi canlı gözükmesini sağlayan Farmasi çay ağacı temizleme toniği, güneş lekelerine de iyi gelmektedir. Ürünün kullanımı ise, sadece bir pamuk yardımı ile yüz cildinize uygulamanızdır. Ürünün fayda etmesi için en az günde bir sefer kullanılması gerekir.

Leke oluşumu, ciltlerde en sık yaşanan problemlerin başında gelmektedir. Ayrıca pek çok insan leke oluşumunu tedavi etmek için cildini kurutacak kimyasal kozmetik ürünleri kullanmaktadır. Fakat bu ürünler işe yaramadığı gibi, normal sağlığınızı da olumsuz etkilemektedir. Fakat farmasi temizleme toniği sayesinde cildinizi kurutmadan leke tedavisini başarı ile yapabilirsiniz. Yine bu tonik sayesinde cildiniz bulunan fazla ağlardan ve kirlerden kurtulabilirsiniz. 225 miligram olan bu ürünün kullanımı ise, oldukça kolaydır. Yapmanız gereken yüzünüzü yıkadıktan ve nemli kalmasını sağladıktan sonra ıslak eliniz ile aşağıdan yukarı doğru küçük ve nazik masaj hareketleri ile söz konusu toniği uygulamanızdır. Farmasi bünyesinde üretilen bu ürün, düzenli kullanımlarda etkilidir. Günde bir defa kullandığınız zaman, cildinizin ışıltısını kısa bir süre içerisinde fark edeceksiniz. Ayrıca, farmasi temizleme toniği ürününden iyi bir sonuç almak için de ürünün içerdiği bitkilere karşı alerjinizin olup olmadığını araştırmanız gerekir.

ÇAĞ AĞACI

Çağ ağacı bitkisi, Avusturalya’da yetişmekte olan ve insanlar tarafından önceden beri kullanılan bir bitki türüdür. Boyu hemen hemen 2 metreyi bulmakta ve genişliği de yassı yaprakların şeklini andırmaktadır. Yassı yapraklar, insanlar tarafından havanda dövüldükten sonra, macun kıvamına getirilmektedir. Macun kıvamına getirilen çay ağacı, çeşitli ilaçlarda kullanılmakta ve bazı hastalıkların tedavisine etkili çözümler getirmektedir. Çay ağacı bitkisinin bulunması ile birlikte, ülkelerde de yaşanan ölüm sayısının azaldığı söylenmektedir. Çay ağacı bitkisinin yararlı olduğunu keşfeden Kaptan Hook, çevresindeki insanların yaralarını, acılarını ve böcek sokmalarını, yine bu bitki ile tedavi etmiştir. Bu nedenle Farmasi çay ağacı yağı temizleme toniği, içerdiği ağaç bitkileri sayesinde, insanların cilt bakımında tercih ettiği ürünlerin başında gelmektedir. Ayrıca, bu ürün tıp dünyasında da oldukça popülerdir.

ÜRÜNÜN FAYDALARI

Farmasi temizleme toniği çay ağacı ile güçlendirilmiş içeriği sayesinde, antiseptik özelliğine sahiptir. Hatta kanama ve ciltlerin zarar gördüğün anlarda bile kullanılabilmektedir. Ürünün diğer önemli faydası ise, derin olmayan bıçak, kesik yaralarını kısa bir sürede iyileştirmesidir. Yine içerdiği çay ağacı bitkisi sayesinde, hafif yanıklara da iyi gelmektedir. Ayrıca yara ve kesiklerin iyileşmesinden sonra kalan izlerin tedavisinde de kullanılmaktadır. Cilt bakımında, özelliklede yüz ciltlerinde kullanıldığı zaman, söz konusu ciltlerin yenilenme sürecini hızlandırmaktadır. Yaz aylarında kokusu sayesinde, cildinize sinek veya böcek gelmesini önlemektedir. Yani farmasi temizleme toniği sayesinde, cildinizin bakımını kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Satın Al
Kayıt Ol İndirimli Fiyatlardan Satın Al