2/51 Puan

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği

Ürün Kodu: 1103256

Farmasi markasının yeni ürün serilerinden biri olan Bubble Bath serisi, piyasaya çıktığı ilk günden buyana beğeni ile kullanılmaya başlandı. Ürünlerin beğeni görüyor olması marka yöneticilerini de farklı kokular üzerinde çalışmaya teşvik etmiş olacak ki karşımıza yeni kokusuyla Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği çıktı. Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği de yine şampuan, duş jeli ve banyo köpüğü olarak kullanılabiliyor oluşuyla son derece kullanışlı bir ürün. Banyolarınızdan mükemmel kokuların savrulmasını istiyorsanız ve banyo saatlerinizi hem kendiniz hem de sevdikleriniz için keyif dolu zamanlara dönüştürmek istiyorsanız, Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği ile tanışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği Kullanımı

500 ml özel ambalajı içerisinde karşımıza çıkan ürün, portakal çiçeği kokusu ile kullanıcılarını büyülemeye hazır. Sıradan duş jelleri ya da banyo köpükleri ile kıyaslandığında sadece şampuan olarak da kullanılabiliyor olması sebebiyle fark atmayı başarmış durumda. Üstelik özel formülü iki kat güçlendirildiği için çok az miktarda ürün kullanarak çok fazla performans alabilmeniz mümkün. Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği ile tanışıp banyolarınıza soktuktan sonra yapmanız gereken tek şey bol köpüklü banyonuzun tadını çıkarmak olacaktır. Az miktarda Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeğini elinize sıkarak saçlarınızı köpürtebilir, lifinize sıkarak elde ettiğiniz köpük ile cildinizi şımartabilir ya da küvetlerinizi doldurup köpük banyosu sefanızı arttırabilirsiniz. Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği cildinize iyi gelecek ve duş sonrası nemli yumuşacık bir cilde kavuşmanızı sağlayacaktır.

Portakal Çiçeğinin Cilde Faydaları Nelerdir?

Farmasi Bubble Bath Portakal Çiçeği ürün formülü adından da anlaşılacağı üzere portakal çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş mükemmel bir üründür. Portakal çiçeği cilt için çok faydalı olduğu için kişisel bakım ürünlerinin içerisinde sık sık karşımıza çıktığını görebiliriz.

  • Portakal çiçeği sayesinde cilt C vitamine doyar ve oluşması muhtemel olan akne ve iltihabın önüne geçilir.
  • Cildin kolajen desteğini arttırmada etkili olur.
  • Ciltte meydana gelen kırışıklıkların tedavisinde ve selülit görünümünün azaltmada etkilidir.
  • Cilt üzerinde meydana gelmiş koyu lekelerin hafiflemesinde yardımcıdır.
  • Ayrıca antioksidan özelliği bulunduğu için cildin zararlı ışınlara karşı da korunmasını sağlar.
Satın Al