3.8/54 Puan

Farmasi Bubble Bath Love Me Edition Duş Jeli

Günün yorucu temposunun vücudunuza yansıması stresli, gergin ve yorgun bir cilttir. Farmasi hem cildinizi hem sizi şımartacak bir deneyim sunar. Farmasi Bubble Bath ile hem duş jeli hem de banyo köpüğü özelliğini birlikte kullanabileceksiniz.

Hem görüntüsüyle hem de renkleri ile sizi aşka çağıran Farmasi Bubble Bath Love Me duş jeli cildinizi yenileyip içindeki canlandırıcı özlerle vücut yağ dengenizi korurken ferah ve temiz bir ciltte sunar. Derinlemesine temizlik hissini bize yaşatan köpükleri bir de Farmasinin yepyeni Sevgililer Günü ürünü olan Love Me duş jeli ve köpüğü serisiyle deneyin.

Aşk dolu köpüklü banyo keyfi size huzur vaadediyor. Farklı egzotik kokuları size sunan duş jeli ya da vücudu kaplayan köpükler ile rahatlama hem de keyifli anlar geçirmenizi sağlayan özel üretim Bubble Bath serisinin sizde oluşturduğu keyfi bir düşünsenize…

Farmasi farklı kişilere farklı deneyim yaşatmayı seven bir marka olması sebebiyle üretmiş olduğu “ Bubble Bath Love Me Edition” ile ürünü hem duş jeli olarak hem de banyo köpüğü olarak kullanmanızı sağlıyor.

Sevginizi, Sevgilinize “Aşk” ile Yansıtın!

Aşk ile kaliteli banyo deneyimi sloganıyla bize ve vücudumuza sevgi vaadeden onu en özel kabul edip korumamızda ipeksiliği ile bize eşlik eden Farmasi Bubble Bath Love Me Edition Duş Jeli cildinizde istenen dinginlik ve parlaklığı sağlayacaktır.

Gözlerinizi kapattığınızda size güller içerisinde dolaşıyor hissi veren ve hoş bir esinti getiren “Gül Bahçesi” serisi ile kendinizi iyi hissedin.

Vücudun nefes almasını sağlayan Aleo vera bitkisini içeren Aleo özlü ve limonlu misket kokulu Bubble Bath serisi de hoşunuza gidecektir.

Mistik ve keskin kokuları severler içinde içerisinde portakal çiçeği özü bulunduran Farmasi Bubble Bath Duş jeli gününüze renk katsın.

Derinlemesine temizlik sağlayıp etrafa hoş kokular yayarken, içerisinde vücuda zararı dokunmayacak ve zararlı kimyasalların bulunmadığı özlerle işlenen Farmasi Bubble Bath Love me duş jeli banyo anların da vücudu da koruyup, besliyor.

Vücudu ölü hücrelerden arındıran duş jeli ile isterseniz vücudunuza bir banyo lifi yardımıyla nazikçe uygulayabilir, isterseniz de banyo küvet suyunuza bir miktar akıtarak tertemiz ve mis kokulu Bubble Bath Love Me duş jelinin keyfini çıkarbilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlar ile sizi aşka çağıran body care ile kendinizi sevin ve şımartın. Farmasinin sitesi üzerinden indirimli fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Satın Al