0/50 Puan

Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak Bahçesi

Ürün Kodu: 1103255

Zorlu geçen bir günün ardından eve geldiğinizde kendinizi banyoya atmanın ve keyifli bir duş almanın tadı hiçbir şeyle değişilmez. Tüm yorgunluğunuzu atıp rahatlamanızı sağlayacak duşta en önemli faktörlerden birisin de kullanacağınız kişisel bakım ürünleri olduğunu unutmamalısınız. Seçeceğiniz ürünler hem kullanışlı olmalı hem de cildinize fayda sağlayıcı özelliklere sahip olmalıdır. Farmasi markasının yeni serilerinden Bubble Bath serisi bu aşamada tam olarak ihtiyacınız olan faydaları size sunacaktır. Şampuan, banyo köpüğü ve duş jeli etkisinin üçlü bir arada elde edilebildiği bu ürün serisiyle hem kişisel bakım ürünlerine harcadığınız paradan tasarruf edeceksiniz hem de keyifli bir şekilde banyo yapmanın tadını çıkaracaksınız. Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak Bahçesi kokulu yeni ürün ile tanışıp benzer ürünler ile arasındaki farkı kendinizin görmenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak Bahçesi Kullanımı

Beyaz zambak kokusu cilt bakım ürünlerine ve kişisel bakım ürünlerine çok yakışan bir kokudur. Üstelik uzun süre kalıcı olan kokusunu uygulamadan saatler sonra dahi hissedebilmeniz mümkündür. Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak Bahçesi 500 ml’lik şişesi ile satışa sunulmuş çok amaçlı bir üründür. Hem şampuan olarak kullanılabilir hem de duş jeli ya da banyo köpüğü olarak fayda sağlanabilir. Güçlendirilmiş çift etkili formülü sayesinde benzer diğer ürünlerden çok daha fazla köpük elde edilmesini sağlar. Saçlarınızda ve cildinizde beyaz zambağın asil kokusunu taşımak isterseniz Farmasi Bubble Bath Beyaz Zambak Bahçesi tam siz göre.

Beyaz Zambak Çiçeğinin Cilde Faydaları

Beyaz zambak çiçeğinin cilde olan faydaları saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Çok asil bir çiçek olması yanında sağladığı faydalar ile de gönüllere taht kuran bir çiçektir. Cilt üzerinde yatıştırıcı bir etkisi bulunur. Bu sebeple duş jeli ve benzeri ürünlerde kullanılarak cildin rahatlatılması sağlanmaktadır. Beyaz zambak çiçeği yaprakları adeta birer ilaç gibi cilt deformasyonları üzerinde etki eder. Yanıkların, yaraların ve kesiklerin tedavi edilmesi aşamasında oldukça etkilidir. Oluşan cilt lekelerinin tedavisinde ve azaltılmasında da beyaz zambak çiçeğinden fayda sağlandığı görülür. Cilde sağladığı faydaları yanında göz ağrısı tedavisi ve bazı kadın hastalıkları tedavisi içinde beyaz zambak çiçeği kullanıldığı görülmektedir.

Satın Al