2.7/53 Puan

Farmasi Bebek Yağı

Ürün Kodu: 1102065

Bebek cildindeki olası kurumların önüne geçmek ve ciltteki nem dengesini korumak amacıyla kullanılan bebek yağları ebeveynler tarafından fazlasıyla önemsenmektedir. Farklı fiyat aralıklarında piyasada onlarca ürün olmasına rağmen kesinlikle her birinin beklentilerini karşılayan sonuçlar verdiğini, ebeveynlerin ve en önemlisi bebeğin memnuniyetinin tam anlamıyla karşılandığını söylemek mümkün değildir. İnsanlarda pahalı ürün her zaman daha verimlidir, daha güvenilirdir düşüncesi olsa da bu doğru değildir. İnsanların bebek yağı kullanımındaki beklentilerini iyi analiz ederek ürün geliştirme aşamalarına buna göre yön veren % 100 yerli girişim tarafından yakın zamanda satışa sunulan Farmasi Bebek Yağı hakkında araştırma yaptığınızda ve özellikle kullanım sonrasında ekonomik fiyatlı ürünlerle de beklentilerin karşılanabiliyor olduğunu göreceksiniz.

Farmasi Bebek Yağı Özellikleri

Ürün gerekliliklerin yerine getirilmesi adına yani bebeklerin ciltlerinin hassas olmasına bağlı olarak alerjik reaksiyonlar gösterme ihtimalinin yüksek olması nedeniyle hipoalerjenik olarak test edilmiştir. Farmasi markasının yıllardır geliştirdiği ve sonrasında satışa sunduğu ürünlerde hem insan sağlığına hem de doğaya karşı duyarlı olduğu bilinmektedir. Bu markanın bilinirliğini ve kullanım oranlarını her geçen gün artırmaktadır.

Farmasi Bebek Yağı içeriğinde paraben, likit parafin, silikon ve boya olmaması da ebeveynlerin kendi sağlıklarından dahi daha fazla önemsiyor oldukları bebeklerinde rahatlıkla tercih etmelerinin önünü açmaktadır. Firma özellikle Farmasi Katalog içeriğinde yeni satışa sunduğu ürünlerde genel anlamda sahip olduğu ekonomiklik kriterini daha da genişletmektedir. Başlangıç için muadil ürünlere nazaran çok daha ekonomik fiyatlara ürün satışı gerçekleştiriyor olmaları yeni ürünün daha çok kullanıcıya ulaşabilmesinin hızlı bir şekilde sağlanması içindir.

Farmasi Bebek Yağı Avantajları

Bebek yağı sadece bebeklerin ciltlerinde nem dengesinin sağlanması ve kuruluğun engellenmesi için kullanılmamaktadır. Örneğin hamilelikte oluşabilecek çatlakların önlenmesi için de anne adayı karnına bebek yağı kullanarak masaj yapabilir. Ürün cildin yumuşamasına ve çatlakların oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun haricinde kimyasallardan uzak bir şekilde makyaj çıkarmak isteyen kadınların da bebek yağı tercih ettikleri bilinmektedir. Pamuğun üzerine damlatılan bebek yağı makyaj çıkarmak konusunda oldukça işlevseldir. Ciltteki lateks boyaların çıkarılması için de Farmasi Bebek Yağı kullanabilirsiniz.

Satın Al