5/53 Puan

Farmasi Bebek Şampuanı

Ürün Kodu: 1102062

Ebeveynlerin bebeklerinin hassas ve alerjik yapıda olan ciltlerinin herhangi bir şekilde zarar görmemesi için kullanacakları ürünlerin seçiminde dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Tercih edilirken çeşitli kriterlerin dikkate alınarak alınması gereken ürünler arasında bebeklerde tercih edilecek şampuanlar da yer almaktadır. Yakın zamanda ürün geliştirme işlemleri biten ve önümüzdeki Farmasi Katalog detaylarında yer alacak ürünlerden olan Farmasi Bebek Şampuanı da markanın bilinirliğinin gün geçtikçe artması ve insanların memnuniyetlerinin dilden dile dolaşıyor olması nedeniyle ebeveynlerin seçenekleri arasında yerini almıştır. Farmasi firma olarak yüzde yüz yerli üretim olmasının avantajıyla birlikte ürünlerini uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturabilmektedir. Bunun haricinde piyasaya yeni sürüyor oldukları ürünlerde çok daha cazip fiyatlar belirleyerek daha çok kullanıcıya kısa sürede ulaşabilme politikası gütmektedir. Bu da Farmasi Bebek Şampuanı ürününün bir süre normalden çok daha anlamlı fiyatlarla alınabilmesini sağlayacaktır.

Farmasi Bebek Şampuanı Özellikleri

Ürün bebek cildinin hassasiyeti göz önüne alınarak alerji riski minimum seviyelere indirilecek şekilde formüllendirilmiştir. Kullanım kaynaklı herhangi bir sorun ile karşılaşılmaması adına Oftalmolojik ve Hipoalerjenik olarak testleri gerçekleştirilmiştir. Güvenli temizliği geliştirilen formülü sayesinde bebeklerin gözlerini yakmayarak sağlamaktadır. Boya, sülfat, SLS, SLES ve Paraben gibi istenmeyen kimyasalları içermeden geliştirilmiştir. Bebeğin cildi ile ürünün pH değeri uyumluluk göstermektedir. Saçların yumuşamasına ve buna bağlı olarak bebekleri rahatsız etmeden taranabilmesini sağlamaktadır. Yumuşak formülü hodan özleri ile zenginleştirilmiştir. Ürün bu sayede bebeğin vücudunu ve saçlarını nazikçe temizlemekte ve duralama aşamasında kolaylık sağlamaktadır.

Farmasi Bebek Şampuanı Kullanım Alanları

Bebek şampuanlarının bebeklerin vücudunda ve saçlarında kullanımının tercih edilmesi haricinde yetişkinler tarafından da tercih edildikleri bilinmektedir. Bebek şampuanı kullanım alanlarından yazımız devamında bahsedeceğiz.

  • Hassas bebek ciltleri için mükemmel olarak bebek şampuanları makyaj fırçalarının mükemmel bir şekilde temizlenmesi için de tercih edilebilir.
  • Bebek şampuanlarının içeriğinde yer alan mineral yağlar sayesinde deri ayakkabı ve deri aksesuarların parlatılması sağlanabilir.
  • Yavru köpeklerin yıkanmasında  da bebek şampuanı tercih edilebilir.
  • Gözleri yakmıyor olması nedeniyle göz makyajı temizlemesi noktasında da tercih edilebilir.
Satın Al