3.4/512 Puan

Farmasi Bebek Losyonu

Ürün Kodu: 1102064

Bebeğin dünyaya gelmesi ile birlikte cildinin hassas olmasının bilinci ile hareket eden ebeveynler büyün bakımında olduğu gibi cilt bakımı için de güvenilir ve doğal ürünler tercih etmek istemektedirler. Bebeğin cildinin alerjik özelliklere sahip olmasının da şüphesiz bunda etkisi vardır. Bu noktada herhangi bir sorun yaşamamak ve bebeğin rahat etmesi için ideal bebek losyonları ve kremleri aranması normaldir. Piyasada bu konuda üretilen ve satışa sunulan pek çok ürün olsa da her birinin güvenilirliği veya doğallığı noktasında aynı standartların yakalanmış olduğundan bahsedemeyiz. Bu noktada yıllardır % 100 yerli sermaye ve helal ürün sertifikası ile hizmet veren Farmasi markası tarafından geliştirilen Farmasi Bebek Losyonu da ebeveynlerin seçenekleri arasında yerini kısa süre öncesinde almıştır.

Farmasi Bebek Losyonu Özellikleri

Testlerin hipoalerjenik açıdan da yapılmış olması ve sonuçların tatmin edici olması bebeklerin hassas ciltleri açısından ürünün tercih edilebilirliğini ortaya koymuştur. Anne ve babaların kendi cilt sağlıklarından daha çok bebeklerinin cilt sağlıklarını önemsiyor oldukları bilinmektedir. Burada bebek losyonu olarak sırf pahalı diye bazı ürünlerin tercih ediliyor olması da sık yaşanan bir durumdur. Fakat pahalı ürün her zaman daha kalitelidir ve daha güvenilirdir diye düşünmek doğru değildir. Direkt satış teknikleri ile aracısız bir şekilde son kullanıcı ile buluşturulan Farmasi Bebek Losyonu içeriğinde silikon, paraben, likit parafin ve boya katkıları bulunmamaktadır. Herhangi bir aracı olmadan son kullanıcıya ulaşan ürünlerin ekonomik olmasının bir diğer sebebi de firmanın yerli sermaye olması sonucu döviz dalgalanmalarının fiyatlarından ithal ürünler kadar etkilenmiyor olmasıdır.

İdeal Bebek Losyonu

Piyasada bahsettiğimiz üzere pek çok bebek losyonu çeşidi olsa da aslında insanların üründen genel olarak beklentileri standarttır. Farmasi Bebek Losyonu geliştirilmesi aşamasında yazımız devamında bahsedeceğimiz insanların beklentileri dikkate alınarak gerekli aksiyonlar alınmıştır. İdeal bebek losyonu;

  • Klinik olarak test edilmiş olmalıdır.
  • Hipoalerjik olmalıdır.
  • İdeal oranlarda yağ içermesi gerekmektedir.
  • Cildi nemlendirmesi gerekmektedir.
  • Cildin yumuşatıyor olması gerekmektedir.
  • İdeal bebek losyonu içeriğinde paraben yer almamalıdır.
  • İdeal bebek losyonu mineral yağsız olmalıdır.
Satın Al