4/54 Puan

Kadınlar güzelliklerini kaşlarıyla, gözleriyle, dudakları ve en önemlisi kirpikleriyle ortaya çıkarırlar. Çok muntazam kaşları olsun, göz makyajı kusursuz olsun eğer kirpikler ön plana çıkarılmıyorsa kaşında gözünde güzelliği arka planda kalır. Derin ve etkileyici bakışlar için kaş, göz, kirpik bir bütün halinde olmalıdır. Yapılan göz makyajının tamamlayıcısı, kirpiklere hacim ve şekil veren farmasi be fit suya dayanıklı waterproof maskara kullanmaktır. Etkileyici bakışlarla dikkatleri üzerinize çekmek için gür ve uzun kirpiklerin olmayabilir. İhtiyacınız olan şey sadece seyrek ve kısa olan kirpiklere dolgunluk ve uzun bir görünüm verecek kaliteli bir maskaraya sahip olmaktır.

Bir maskaranın tüm beklentilerinize cevap veriyor olması için maskara satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor olmanız gereklidir. Çok uzun, kıvrık ve dolgun kirpiklere sahipseniz doğuştan kirpikleriniz maskaralı demektir. Şayet doğuştan maskaralı gibi duran kirpikleriniz olacak kadar şanslı değilseniz kirpiklerin şekline göre maskara tercih edebilirsiniz. Mesela çok kısa ve kıvrık durmayan kirpikler için uzun görünüm veren fırçasının kıvrımları sayesinde kirpik uçlarının kıvrık durmasını sağlayan hatta ve hatta seyrek duran kirpiklerin daha gür görünmesi için bazı maskaraların içinde yapay kirpik taneleri bulunmaktadır. Kısacası maskaradan beklentilerinizi belirleyip tüm beklentilerinizi karşılayacak özelliklere sahip olan ürünü satın almalısınız. Farmasi kozmetik ürünleri arasında uzun, kısa, seyrek kaşlara uzunluk ve hacim verecek özellikleri bulunan maskara çeşitleri bulunmaktadır.

SUYA DAYANIKLI MASKARA

Maskara kullandıktan sonra yaşanılan en büyük problem, en ufak bir su ile temas edilmesi halinde maskaranın akmasıdır. Şayet, suya dayanıklı maskara kullanırsanız hiçbir şekilde akmayacaktır. Kirpiklerinizin dolgun ve gür görünmesi için kullanmış olduğunuz maskara, olması gereken fiyatın çok çok altında ise ve markasız bir ürünse üzülerek söylemek gerekir ki bu tarz bir maskara kullanarak hali hazırda var olan kirpikleriniz dökülmeye mahkum olacaklardır. Ne olduğu belirsiz olan maskaraların bir çoğu suya dayanıklı olarak satılmaktadır. Bu şekilde satılan maskaraların bir çoğu suya dayanıklı olmadığı gibi göz sağlığını da tehdit etmektedir. Kalitesine güvendiğiniz farmasi kozmetik ürünleri gibi marka değerini kanıtlamış markaların ürünlerini kullanmaya dikkat edilmelidir.

Uzun, gür, kıvrık, hacimli ve dolgun, su ile temas etmesi halinde akmayan, kuruduktan sonra dökülmeyen, sürdükten sonra kirpiklerde topaklık bırakmayan en önemlisi bir süre sonra kirpiklerin dökülmesine sebep olmayacak bir maskara kullanmak isteyenlerin farmasi suya dayanıklı waterprof maskara hakkında daha ayrıntılı bilgi için https://farmasiint.org/farmasi-be-fit-suya-dayankl-waterproof-maskara linkini ziyaret etmelerini tavsiye ederiz.

Satın Al