4.8/54 Puan

Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu

Ürün Kodu: 1119057

Farmasi markası her alanda olduğu gibi bebek sağlığı ile ilgili ürünleri ile de kendisinden söz ettirmektedir. En değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın zararlı maddeler ile üretilmiş ürünlere maruz kalmasını istemeyen marka yönetimi bu alanda da çeşitli formüller geliştirmiştir. Dr. Cevdet Tuna Bebek Serisi ürünleri arasında yer alan Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu da bu grup içinde değerlendirilebilir. Etkili bir temizlik sağlayan Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu aynı zamanda bebek cildinin yumuşaklığını da koruyacaktır. Özel olarak ambalajlanan ve bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu mutlaka denemelisiniz.

Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu Özellikleri Nelerdir?

Bebek cildi çok daha hassas bir yapıya sahip olduğu için dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı korumasız olacaktır. Ayrıca normal ciltlere göre daha kısa sürede emilim gösterdiği için kullanılacak ürün seçiminde de iki kat fazla düşünmek gerekir. Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu ürün formülünde bebeğinizin cildine zarar verebilecek hiçbir olumsuz etkiyi barındırmaz. Hipoalerjenik olarak da test edilmiş bir ürün olduğu için kesinlikle çekinmeden kullanabilirsiniz. Birçok markanın aksine koruyucu madde boya ve paraben içermiyor oluşu da Farmasi Baby Soap Bebek Sabununu mükemmel kılan özelliklerden bir kaçıdır. Bebeğinin cilt temizliğinde güvenle kullanabileceği başarılı bir ürün arayışında olanlara tavsiyemiz Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu olacaktır.

Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu Neden Tercih Edilmelidir?

  • Farmasi markası bebek sabunları en değerlinizin hassas cildinin korunması esas alınarak formüle edildiği için aklınızda ki zararlı olur mu sorusunu ortadan kaldırmaktadır.
  • Bebek cildini temizlerken cilde zarar vermez ve kirlerin kolay bir şekilde ciltten atılmasını sağlar.
  • Düzenli şekilde kullanıldığında bebek cildinde olumlu etkilerin gözlemlendiği görülecektir. Zaman zaman oluşabilen pişiklerin iyileşmesi sürecinde de etkili olduğu söylenebilir.
  • Bebek banyosunda saç, yüz ve tüm vücut temizliği için güvenle kullanılabilecek bir üründür.
  • Farmasi Baby Soap Bebek Sabunu cildi temizlerken kirleri söküp alır ancak cilt için yararlı olan maddeleri aşındırmadığı için bebeğin cilt özel yağ dokusunu bozmaz. Bu sayede de bebek cildinde herhangi bir kuruluk ya da kaşıntı ile karşılaşılmamış olur.
Satın Al