3.4/57 Puan

Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı 115 ML

Bebek yağları hassas yapılı bebek ciltleri için son derece rahatlatıcı ve faydalıdır. Bebek yağı kullanımı sayesinde mis kokulu bebeklerinizin cildi çok daha yumuşak olur. Faydalı vitaminler ve rahatlatıcı etkisi olan özel formüller ile geliştirilen bebek yağları cildin nemini korumasına ve esnekliğini kaybetmemesine yardımcı olan ürünlerdir. Her ürünün gereğinden fazla kullanılmasının sakıncalı olabileceği unutulmamalı ve bebek yağlarının kullanımı konusunda da ölçülü davranılması önerilmektedir. Ayrıca seçilen ürünlerin gerçekten içeriğinde neler olduğu iyi araştırılmalıdır. Bebeğinize fayda sağlamaya çalışırken içinde zararlı olabilecek bir madde bulunan ürünü uygulamaya kalkarsanız yanlış bir davranışta bulunmuş olursunuz. Farmasi ürünlerinden olan Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı 115 ML, hiçbir tereddüt yaşamadan tercih edip kullanabileceğiniz bir üründür. Ürün formülü geliştirilirken paraben ve alkol kullanılmaz. Ürünlerde PH dengesi bebeklere uyumlu olacak şekilde düzenlenir ve bebek cildi için tam anlamıyla dost ürünlerdir.

Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı kullanımında bebeklere banyo sonrası yoğun bir nemlendirici uygulamış olursunuz. Üstelik cildi tam kurumadan hafif ıslak hali ile bebek yağını uygularsanız nemin daha çok hapsedilmesini sağlamış olursunuz. Banyodan sonra uygulama yanında bebeğin son durulama suyuna karıştırılarak da fayda sağlanması mümkün olabilmektedir. Banyo dönemleri dışında bebek cildine masaj yapmak içinde kullanılabilecek bir üründür. Uygulama sırasında nazik hareketlerle masaj yapılması önerilmektedir. Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı içerisinde zeytinyağı, papatya yağı ve zengin E vitamini bulunmaktadır. Doğal içerikli formülü bir cildin ihtiyacı olan tüm faydaları sağlayabilecek özelliktedir. Ayrıca özel formülü hızlıca emilim sağladığı için bebek kıyafetlerine bir leke bırakmaz. Bebek cildi için özel geliştirildiği için herhangi bir alerji ya da tahriş durumu yaşanmasına müsaade etmemektedir.

Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı 115 ML

Ürün Kodu:1102061

Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı Kullanımı İle Sağlanabilecek Faydalar

  • Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı içerdiği doğal vitaminler ve bitki özleri sayesinde bebek cildinin korunmasını sağlar.
  • Düzenli kullanım sonucu bebek cildinde bir hassasiyet oluşturarak nem düzeyinin dengelenmesine yardımcı olur.
  • Bebeklerde cilt kuruluğu nedeniyle oluşabilen tahrişin önüne geçer ve cildi yatıştırır.
  • Cildin ihtiyacı olan nem dengesi korunduğu için cilt elastik yapısını da kaybetmemiş olacaktır.
  • Bebek cildinin daha taze ve canlı kalabilmesinde etkilidir.
  • Papatya özleri sayesinde cildin ferahlaması ve rahatlaması sağlanmış olacaktır.
  • Banyo ve banyo sonrası uygulamalarda bebeğin mışıl mışıl uyumasını sağlayacaktır.
  • Doğal, fresh ve hoş kokusu sayesinde bebeğiniz asla bir rahatsızlık hissetmeyecektir. Aynı zamanda bebeğin kendi doğal kokusunu da kaybetmemesini sağlar.
  • Farmasi Baby Fresh Ferahlatıcı Bebek Yağı içeriğinde hiçbir kimyasal ve zararlı madde bulundurmaması sebebiyle cildin mikroplardan arındırılmasında da etkili olabilecek bir üründür.
  • Bebek cildi için hiçbir yan etkisi yoktur. Korkmadan güvenle kullanabileceğiniz başarılı bir üründür.
SATIN AL