3.5/570 Puan

Dr.C.Tuna Aynısefa Yağı

İçeriği tamamen doğal olan Farmasi aynısefa yağı insanların cilt bakımında kullandığı ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle cildin nemlendirilmesini sağlayan ve içerisinde barındırdığı vitaminler sayesinde, cildin beslenmesinde önemli rol oynayan bu yağ, Farmasi kozmetik firması güvencesi ile satılmaktadır. Hassas ciltlerin güçlenmesini sağlayan bu yağ, Afrika bölgelerinde yetişen özel ve tamamen doğal olan bitkileri içerisinde barındırmaktadır.

Farmasi Aynısefa Yağının Faydaları Nelerdir?

Farmasi aynısefa yağı, tahriş olan ciltlerin onarılmasını sağlamakla beraber, aynı zamanda, cildi nemlendirerek, varis, egzama, sivilce, güneş yanığı, pişik ve döküntü gibi istenmeyen problemleri ortadan kaldırmaya yardımcıdır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olarak satışa sunulan bu yağ, deri problemlerine iyi gelen bitkileri içerisinde barındırdığı için sağlık sektöründe de yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu ürün sayesinde, cilt bakımınızı kusursuz bir şekilde yapabilir ve sağlıklı cilt derisine kavuşabilirsiniz. Yanık ve kızarıklık gibi problemler, bu yağ sayesinde kolayca çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca, sivilce tedavisinde de kullanılan Aynısefa Yağı, herhangi bir kaşıntı veya rahatsız edici bir etki de yapmamaktadır. Dr.C.Tuna Aynısefa Yağının diğer bir faydası ise, cilt onarıcı ve iyileştirici özelliği ile sedef ve egzama tedavisinde de etkili olmasıdır.

Farmasi Aynısefa Yağı kuru ve hassas ciltler üzerinde kullanılmaktadır. Özellikle mantar hastalıklarında kullanılan bu yağ, iki hafta boyunca düzenli kullanıldığı zaman, ciltler üzerinde oluşmuş olan kimyasal bakterileri ve mantarları yok etmeye yardımcıdır. Aynısefa yağı, alerjik ve bakterilere karşı güçlü bir silah olmakla beraber, vücudumuzda gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır. Ayrıca enfeksiyon veya bakterilerin meydana getirdiği yaraları ve kaşıntıları tedavi edici özelliği vardır.

Ürün Kodu: 1104132

Farmasi Aynısefa Yağının Kullanım Şartları

Tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi, Farmasi aynısefa yağı da doktor kontrolünden sonra alınması daha iyi olur. Her ne kadar doğal bitkiler ile üretilmiş olsa da, herhangi bir cilt rahatsızlığı olan bireylerin dikkatli olmasında fayda var. Bu yağın kanıtlanmış veya bilinen bir yan etkisi yoktur. Ürünün içeriği incelendiği zaman, ciltlere zarar verecek ve insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir yabancı maddeye rastlanmamaktadır. Dermatolojik olarak test edilen Aynısefa Yağı gluten içermez. Yağın kullanımı ise oldukça pratiktir. Yapmanız gereken sadece elinize bir miktar yağ sıkmanız ve sıktığınız yağı cildinize dairesel hareketler ile uygulamanızdır. Bu yağ sayesinde, sağlıklı bir şekilde cilt bakımınızı yapabilir ve piyasada bulunan diğer kimyasal maddelerden oluşmuş kremlere gerek kalmadan, parlak, canlı ve pürüzsüz ciltlere kavuşabilirsiniz.

Satın Al
Kayıt Ol & İndirimli Satın Al