3.8/515 Puan

Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği

Ürün Kodu: 1104144

Face Tonic olarak da anılan Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği içeriğinde farklı muadilleri ile kıyaslandığı zaman alkol ve paraben içermiyor olması nedeniyle tercih edilebilirliğini yükseltmektedir. Farmasi günümüz şartlarında hem kadınların hem de erkeklerin cilt bakımına önem verdiklerini bilmekte ve buna uygun aksiyonları sürekli olarak almaya devam etmektedir. Kozmetik kategorisinde marka bilinirliğine önem veren insanların ön yargılarını öncelikle uygun fiyatlı ürün temin ediyor olması, sonrasında ürünlerden beklentilerini karşılıyor olması ile sağlayan marka satış ağını sürekli olarak artırmaktadır.

% 100 yerli sermaye olması ve yurt dışı ham madde girişinin neredeyse olmaması nedeniyle ürünlerini uygun fiyatlı olarak satışa sunabilen firma ayrıca aracılara yüksek kar marjları vermeyip, doğrudan satış teknikleri kullanıyor olmasının avantajını da her daim müşterileri ile paylaşmaktadır. Bu paylaşım muadil ürünler ile aralarında ciddi fiyat farkları olması ile kolaylıkla görülebilmektedir.

Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği Kullanımı

Hem hassas ciltlerde hem de kuru ciltlerde kullanım için uygun olan Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği ciltte çeşitli nedenlere bağlı olarak bulunan toksin maddelerin, kirin ve makyaj kalıntılarının arındırılmasını sağlamaktadır. Ürün içeriğinde aynısefa yağı bulunmaktadır. Bu sayede cildin nemlendirilmesini, rahatlamasını ve dengeye gelmesini sağlamaktadır. Her ne kadar yazımızın başında belirtmiş olsak da büyük bir kitle için önemli olması nedeniyle içeriğinde alkol yer almadığını tekrarlamak istiyoruz.

Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği harici kullanım için uygundur. Ürünün çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması önemlidir. Bu konuda hassas olunması gerekmektedir. Oda sıcaklığında muhafaza edilmesi gereken ürünün göz ile temasından kaçınılmalıdır. Farmasi Aynısefa Yağı Temizleyici Yüz Toniği saklama alanında doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır. Tanıtım fiyatı ile Farmasi Katalog içeriğinde yer alan ürünü % 30 – % 40 daha ekonomik fiyatlarla satın alabilmek için iletişim bilgilerinizi bizlere iletmeniz ve çok kısa sürelerde sağlayacağımız dönüşü beklemeniz yeterli olacaktır. Herhangi bir stok maliyetine girmeden, 18 yaşından büyük olmanız durumunda hem katalog içeriğinde yer alan ürünleri uygun fiyatlarla satın alabilir hem de ürünlerin satışını gerçekleştirerek ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Satın Al