3.6/512 Puan

Farmasi, Dr. C. Tuna Aleo serisinin en gözde ürünü olan Aloe Peeling, özellikle kremler karşısında cilt yüzeyi kabaran ve kızaran bayanlar için oldukça mucizemi bir üründür. Bu ürün hassas ciltlere de uygunluğu ile bilinen ve etkisi kanıtlanmış organik bir peelingdir.

Ürünün asıl amacı, kızarmaya veya kurumaya meyilli olan ciltlerin bakımını sağlıklı bir şekilde sağlamaktır. İçerdiği küçük partiküller sayesinde, ciltlerin sakinleşmesini sağlamakta ve peeling etkisi yaratarak ölü deriyi temizlemektedir. Ayrıca, uygulandığı cilt üzerinde kızarıklık ve kaşıntı hissi yaratmamaktadır. Uluslararası bilim konseyi tarafından ödüle layık görülmüş ve sertifikalı bir üründür. Ayrıca, ecocert onaylı, %50 oranında Aloe Vera suyu içermektedir.

Dr. C. Tuna Aloe Peeling içerisinde mikro tanecikler barındırmaktadır. Bu mikro taneciklerin görevi ciltte oluşabilecek muhtemel siyah noktaları önlemekte ve bu işlemi cilde zarar vermeden yapmaktır. Zeytinyağı ile zenginleştirilmiş içeriği, ciltlerin tazelenmesi ve yenilenmesine olanak sağlamaktadır. Ürün içerdiği E vitamini sayesinde cildin doğal ışıltısını gün yüzüne çıkarmaktadır. Ayrıca E vitamini, ciltlerin parlamasına da olanak sağlamaktadır. Burun ve cilt yüzeyinde bulunan gözeneklerin olduğu bölgelere nazikçe sürülmeli ve parmak uçları ile yine aynı naziklik ile masaj yapılmalıdır. Yapılan bu uygulama, ciltlerin genleşmesine ve rahatlamasına yardımcı olacaktır. Tamamen doğal ürünler ile üretilen bu ürün, insan sağlığına zarar verecek hiçbir katkı maddesi de içermemektedir.

ALOE PEELİNG NASIL KULLANILIR ?

Tüm bakım ürünlerinde olduğu gibi peelingin içinde geçerli olan ilk şart, kullanıcının herhangi bir sağlık sorununun olup olmadığının belirlenmesidir. Her ne kadar doğal bir ürün olsa da sağlık problemi yaşayan kişilere doktor tavsiyesi ile verilmektedir. Ürünün kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Yapmanız gereken ilk işlem, yüzünüzü ve boynunuzu hafif bir şekilde nemlendirmektir. Bu sayede etkisini daha hızlı gösterecektir. Nemlendirme işleminden sonra, elinize aldığınız bir miktar jeli, yüzünüze dairesel hareketler ile nazik bir şekilde sürerek, jeli cildinizi iyice yedirmenizdir. Bu uygulamanın ardından gözeneklerinizin temizlendiğini ve siyah noktaların minimum seviyeye indiğini fark edeceksiniz. Ayrıca, cildiniz üzerinde bulunan minik çatlakları ve pütürleri de zamanla iyileştirecektir. Düzenli kullanıldığı zaman etkisini gösteren bu ürün, ciltlerin sağlığı açısından oldukça faydalı bir çözüm fırsatıdır. Ciltlerde olan lekeler, kabuklanmalar ve çatlamalar, bu peeling sayesinde mazide kalacaktır.

ALOE PEELİNG İÇERİĞİ NEDİR ?

Dr. C. Tuna Aloe Peeling kullanabileceğiniz en doğal ürünlerden bir tanesidir. Farmasi ürün kataloğunda rahatlıkla bulunabilmekle beraber, piyasada satılan diğer ürünlere göre çok daha ekonomik ve sağlıklıdır. İçeriğinde %50 oranında aloe vera suyu barındırır ve  zenginleştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Kullanılan ciltlerde yan etki vermeyen ürün, yüzeyin korunmasını ve nemlendirmesini sağlamaktadır. Sağlıklı bir cilt bakımının olmazsa olmazı olan, içerdiği bitkisel formülü ile cildi çizmeden peeling etkisini yaratmakta ve üzüm çekirdeği ile zenginleştirilmiş yapısı sayesinde ciltlerin yağlanmasını da engeller. Tüm ciltlerde uygulanabilmekte ve memnun edici sonuçlar alınabilmektedir.

Organik şartlar ile üretilen Dr. C. Tuna Aloe Peelingsağlık bakanlığı tarafından onay almış, dermatolojik olarak test edilmiştir. Ciltler üzerinde başarı sağlayan ürün, kişisel bakım kategorisinde en çok tercih edilenler arasındadır. Tüm kullanıcıların memnuniyet oranlarının yüksek olduğu cilt bakım ürünlerinden bir tanesidir. Tamamen doğal bitkiler ile üretilen bu ürünü satın alabilir ve cildinizin sağlını koruyabilirsiniz.

Ürün kodu: 1104155

Satın Al
Kayıt Ol İndirimli Fiyatlardan Satın Al