3.6/519 Puan

Farmasi kozmetik firması tarafından çıkartılan Aloe Losyon, tüm cilt türlerine hitap etmektedir. Aloe losyon, kreme benzeyen yapısı ile kuru ciltlerin yumuşamasını ve rahatlamasını sağlamaktadır. Özellikle kuru ciltlere sahip olan kişilerin diğer kremleri kullanmakta zorlanıyor ise, bu ürünü deneyebilir ve büyük oranda faydasını görebilir. Yapısı sıvı şeklinde olduğu için, diğer kremlere oranla hafif bir formüle sahiptir. Bu losyonun en büyük artısı, ciltlerin nem seviyesini ayarlamakta ve vücut bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamaktadır.

Aloe losyon, uluslararası bilim konseyi tarafından sertifikalı ve Ecocert onaylı bir üründür. Losyonun %74’ ü aloe vera suyu içermektedir. Piyasada bulunan diğer ürünlere göre daha sağlıklı olan bu losyon, Aloe Vera serisinin en başarılı ürünleri arasında yer almaktadır. Ciltler üzerinde etkisi kanıtlanmış olan bu ürünün, uygulaması da oldukça kolaydır. Aynı zamanda losyonun diğer bir özelliği ise ciltler tarafından hızlı emilmesi ve cilt yüzeyinde koruyucu bir tabaka oluşturmasıdırBu losyon sayesinde kış aylarında cildinizi soğuklardan koruyabilir ve yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Genel olarak dış etkenlere karşı koruyucu bir özelliğe sahip olan bu losyon, Shea yağı ile zenginleştirilmiş formülü ile vücut bariyerlerinin güçlendirilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca, ciltlerin yenilenmesine ve sivilce izlerinin daha hızlı iyileşmesine olanak sağlar ve cilt üzerinde onarıcı etkiye sahiptir.

LOSYON NASIL KULLANILIR ?

Öncelikle herhangi bir sağlık sorunu yaşayan kişilerin, bu ürünün kendisine yan etkisinin olup olmadığını araştırması gerekir. Yapılan araştırmanın sonucu pozitif çıkması halinde yapmanız gereken, yeterli miktarda losyonu elinize sıkmanız ve dairesel hareketler ile cildinize uygulamanızdır. Fakat boyun ve dekolte bölgesine uygulanması planlanan losyonun yukarı aşağı doğru sürülmesi gerekir. Losyonun sürülmesi ile fark edilen hafif gerginlik hissi, cildinizin beslendiğinin ve toparlandığının belirtisidir. Ayrıca gerginlik hissi, cildinizde bulunan kırışıklıkların azalmasını da sağlamaktadır. Her gün düzenli olarak uyguladığınızda, cildinizin kısa bir sürede toparlandığını ve eskisine göre daha sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Bu losyon özellikle karmadan yağlıya dönük ciltler için oldukça harika bir çözüm yöntemidir.

FARMASİ ALOE SERİSİ

Aloe, güney Afrika’da yer alan 450 türden oluşan bitki topluğu ile üretilmektedir. Aynı zamanda Aloe, Antik Mısır’ da ölümsüzlük bitkisi olarak da bilinmektedir.  Günlük bakımın bir parçası olan losyonlar, uygulandığı ciltlere değişik faydalar sağlamaktadır. Genel olarak renksiz ve kokusuzdur. İçeriğinde A, C, E vitaminlerinin yanında, kolin, kalsiyum, çinko ve krom gibi cilde yararlı gelen maddeler barındırır. Aloe losyonu kullanarak, cildinizin dış etkenlere karşı daha dirençli ve güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Farmasi kozmetik firması tarafından satışa sunulan losyon, 200 mililitre hacime sahiptir.

Dr. C. Tuna Aloe Losyon sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve sertifikalıdır. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Uluslararası platformda adından sıkça bahsettiren losyon, organik şartlara uyarak üretilmektedir. Tüm yaş gruplarına ve tüm ciltlere uygundur.

Satın Al
Kayıt Ol ve İndirimli Satın Al