0/50 Puan

Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti

Ürün Kodu: 1114130

Farmasi Age Reversist Serisi yaşlılık belirtilerine karşı savaş açan ve düzenli kullanım sonucu ortaya çıkardığı müthiş etki ile gönüllere taht kuran bir seridir. Sevilen ve yakından takip edilen bu ürünler şimdi göz çevresi bakımı için kullanımınıza sunulmuş ikili özel set halinde karşınızda. Göz çevresi bakımınız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bu ikili sette bulunan ürünler sayesinde elde edebileceksiniz. 10’lu saşe set ve 15 ml’lik göz kreminden oluşan Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti ile henüz tanışmadıysanız vakit kaybetmemenizi tavsiye ederiz. Farmasi Age Reversist’e Ait Tüm Seri için buradan inceleme yapa bilirsiniz.

Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti Ürünleri ve Faydaları

  • İkili sette yer alan saşeler, göz çevresinde meydana gelmiş olan derin çizgilerin ve kırışıklıkların ılı bir şekilde doldurulmasını sağlayan etkili ürünlerdir. Gözaltındaki morlukları, torbalanmaları, göz çevresindeki kaz ayaklarını ve hafif ya da derin kırışıklıkları hedef alarak savaş başlatır. Ürün formu jel bir yapıya sahiptir ve cilde uygulandığı anda eriyerek kaybolur. Cilde hızlıca nüfus edebildiği için etkisinin de kısa sürede ortaya çıktığını görebilirsiniz. Ayrıca göz çevresinde gevşeyen ve sarkan cilt dokusunun da sıkılaşasını sağlayarak daha dinç görünmenize fayda sağlayacaktır.
  • Setin diğer üyesi göz kremi de benzer etkiler göstererek cildin toparlanmasını hızlandırmaktadır. Gözaltındaki morlukları giderir. Göz çevresindeki hassas derinin daha dinç ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ciltte meydana gelmiş yorgunluk belirtilerini en aza indirir. Çevresel faktörler ve stres kaynaklı gözaltı deformasyonu ile savaşır. İnce ve gözle görünmez bir yapıya sahip olduğu için hızlı etki gösterir. Gözaltı ve çevresinin ihtiyacı olan nemin kazanılmasını sağlar.

Farmasi Age Reversist Göz Çevresi Bakım Seti İçin Kullanım Önerisi

Ürün serisinde bulunan ürünlerin kullanımına Farmasi Age Reversist Göz Kremi ile başlanması önerilmektedir. Göz kremi uygulaması yapılırken ürünün cilde sürülmesi aşamasında cildin zarar görmeyecek derece afif hareketlerle uygulama yapılması gerekir. Ürün ile göz çevresi iyi bir şekilde nemlendirilmelidir. Eğer kuru bir cilde sahipseniz nemlendirme işlemini tekrar tekrar yapmanız faydalı olacaktır. Cildin nemli olduğundan emin olduğunuzda tek kullanımlık saşe paket açılarak gözaltı ve çevresine hafif masaj yaparak uygulanır.

Satın Al