4.7/57 Puan

Aloe krem, tamamen bitkisel ürünlerden üretilmektedir. İçinde katkı maddesi bulunmayan bu krem, cildinizin yumuşamasını sağlamaktadır. Ürün tamamen doğal bitkilerden ve Aloe vera jelinden oluşmaktadır. Cildin nemlendirilmesi konusunda oldukça başarılı olan ürün ince yapısıyla kolay emilime sahiptir. Uygulamadan kısa bir süre sonra cilt üzerinde kurumaya başlar ve ortadan kalkar.

Sağlık bakanlığı tarafından onaylanan krem, insan cildine negatif yönde herhangi bir yan etki oluşturmamaktadır. İçinde barındırdığı mineraller sayesinde, cildi serbest radikallere karşı korumakta ve antioksidan özelliğine sahip olmaktadır. İçeriğinde E vitamini barındıran krem, ciltte oluşan güneş lekelerini ortadan kaldırmaya ve erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olmaktadır. Yine cilt üzerinde bulunan sivilce ve yaraların iyileşmesine yardımcıdır. Cilt bakımı için mükemmel bir üründür.

Aloe krem, cildin sakinleşmesini ve parlak bir görünüme kavuşmasında etkili olmaktadır. İçinde barındırdığı doğal bitki özleri sayesinde saç derisinde oluşan yaralara karşı etkin bir çözüm olarak değerlendirilmektedir. Kremin besleyici özelliği sayesinde saç derisinin daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

E vitamini saç ve cilt bakımının olmazsa olmazlarındandır. E vitamininin genel özelliği kuvvetli bir antioksidan olması ve cildin erken yaşlanmasını engel olmaya yardımcı olmasıdır. Cilt bakımı, aloe krem ile birlikte daha da önemli bir hale gelmektedir. Ayrıca bu kremi her gün kullanabilir ve basit bir şekilde dairesel hareketler ile cildinize uygulayabilirsiniz.

ALOE VERA KREMİ

Özellikle kozmetik ve güzellik alanında adından sıkça bahsettiren Aloe vera,bir Afrika bitkisidir. Bu bitki, kozmetik ürünlerde ve özellikle kremlerin üretiminde kullanılır. Ayrıca Zambakgiller ailesinin de bir üyesidir. Görünümü, normal bir bitkinin yapraklarından daha uzundur. Sağlık alanında oldukça sık kullanılan Aloe vera, içerisinde barındırdığı vitaminler sayesinde cilt bakımının görevini üstlenmektedir.

Aloe vera bitkisinin sağlık alanında yaygın olarak kullanılmasının nedeni, içerisinde faydalı sıvılar bulundurması ve insan sağlığına faydalı etkilere sahip olmasıdır. Ayrıca Aloe vera, dünya genelinde de kullanılmakta ve yararları kanıtlanmış bir bitki olarak karşımıza çıkmaktadır. Bitkinin yaprakları kırıldığında içerisinden çıkan jel kıvamındaki sıvı kozmetik ürünlerinin de oluşumunu sağlamaktadır. Bu sıvı içerisinde 18 çeşit aminoasit, 12 çeşit vitamin ve son olarak da 20 çeşit mineral barındırmaktadır.

Aloe krem, hem sağlık hem de kişisel bakım alanlarında kullanılmaktadır. Krem sayesinde, cilt bakımınızı kusursuz bir şekilde yapabilirsiniz. Aloe vera kremi Farmasi kataloğunda yerini alarak insanların kullanımına sunulmuştur.

Satın Al
Kayıt Ol İndirimli Fiyatlardan Satın Al